4 lata temu...

4 lata temu miałam o nich mgliste pojęcie.Ale nie umiałam ich zrobić na tyle ładnie, żebym mogła użyć w jakiejkolwiek robótce.
Próbowałam, ćwiczyłam, podejmowałam kolejną i kolejną próbę. Jakoś wychodziły ale nie tak jak bym chciała. Nie tak, żebym była zadowolona. Żebym mogła zrobić sweter i nim się pochwalić.
Odłożyłam a raczej skapitulowałam. Nie poradziłam sobie z nimi. Ale cały czas chciałam i wiedziałam, że muszę.
Muszę się nauczyć.
Nauczyłam się.
Rzędy skrócone. Bo o nich mówię. Moja pięta achillesowa. Zostały pokonane.

Jeśli i Ty masz z nimi problem. Nie wiesz jak a chcesz tak mocno jak ja :) To zerknij na poniższy filmik. Zobacz jak sobie z nimi poradzić.5 komentarzy:

 1. Trening czyni mistrza 😉🍀🌹🌷🌺🌸🌼🌻

  OdpowiedzUsuń
 2. Znaczy muszę potrenować !Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Jolu, to dzięki pani moje druty w końcu nie leżą bezczynnie w szufladzie, a ja przestałam robić bez końca takie same szaliki których nigdy nikt nie założył. Czytelne zrozumiałe opisy, fajne pokazane DIY, dokładne objaśnienia dla takich jak ja - początkujących. Po lekturze bloga już wiem ze te piękne rzeczy dziergane na drutach nie tylko można podziwiać ale i - uwaga - zrobić samemu. Dziekuje Kasia

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie też będę się uczyć dopiero, bo muszę zaokraglic dół swetra I kołnierz do męskiego zrobić. Na razie shortvrows, to czarna magia 😉

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Babojolowy zawrót głowy , Blogger