Kobiety lubią złoto

Witam w nowym 2014 roku ;)

W poprzednim poście pisałam, że nie mam końcówek do bransoletki, którą zrobiłam. Już mam i oto ona. Znowu kręcona :) Bransoletka koralikowa, spiralna.
Następna jest cała w kolorze złotym,z magnetycznym, pozłacanym zapięciem. Z koralików Toho  Starling, w trzech rozmiarach.


Z rozpędu zrobiłam jeszcze jedną branzoletkę, ta dostała karabińczykowe zapięcie i zawieszkę w kształcie serduszka. 
Obie dostały własnoręcznie zrobione pudełeczka. Zawsze miałam problem z zapakowaniem bransoletki w odpowiedniej wielkości pudełko no to sobie je zrobiłam. Dla ozdoby dodałam kokardkę i myślę, że jest ok.
Jak zrobić takie pudełko podpatrzyłam tutaj http://manualni.pl/proste-pudelko-z-papieru/, jest bardzo łatwe do wykonania. Ja w swoim lekko zmodyfikowałam wieczko, moje jest płytsze.
Jak zrobić bransoletkę sznurem koralikowym pokazuję TUTAJ
Jak zrobić bransoletkę koralikową, spiralną pokazuję TUTAJ

2 komentarze:

  1. Śliczne! Zwłaszcza ta cała złota z magnetycznym zapięciem, mam do nich słabość. I dziękuję za link do tutka, nie jestem najlepsza w działalności papierniczej, ale ten tutek wygląda przyjaźnie. Może i mi się uda?

    OdpowiedzUsuń
  2. No powiem Tobie, że nie miałam do tych starlingów przekonania ale są piękne. Pudełeczko jest naprawdę łatwe do wykonania, 10 min roboty i jest gotowe.
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Babojolowy zawrót głowy , Blogger